Kontakt

Santerm sp. z o.o. „Grupa SBS”

20-468 Lublin, ul. Energetyków 19
tel.: 81-743-89-11, 743-89-43, fax 81-743-89-41
e-mail: biuro@santerm.lublin.pl

NIP 946-23-54-665
REGON 432511128
KRS NR 000123199

Nr rachunku:
BOŚ BANK SA O/LUBLIN,
60 1540 1144 2114 6429 3343 0001

Sekretariat:

Agnieszka Makowska: 81-743-89-11 w. 12
e-mail: amakowska@santerm.lublin.pl

Dyrektor zarządzający:

Rafał Wiączek: tel. kom. 518-020-003
e-mail: rwiaczek@santerm.lublin.pl

Dział sanitarny:

Kamil Gołębiowski: 81-743-89-11 w. 18, 518-020-016
e-mail: kgolebiowski@santerm.lublin.pl

Edyta Winiarczyk: 81-743-89-11 w. 16, 515-256-260
e-mail: ewiniarczyk@santerm.lublin.pl

Dział grzewczy:

Włodzimierz Jakubczak:81-743-89-11 w. 14, 518-020-018
e-mail: wjakubczak@santerm.lublin.pl

Dział inwestycji:

Artur Cisz: tel. kom. 534-955-620
e-mail: acisz@santerm.lublin.pl

Artur Wójtowicz: tel. kom. 530-593-358
e-mail: awojtowicz@santerm.lublin.pl

Przedstawiciel handlowy:

Lech Olejniczak: tel. kom. 518-020-002
e-mail: lolejniczak@santerm.lublin.pl

Wojciech Tarnowski: tel. kom. 531-070-002
e-mail: wtarnowski@santerm.lublin.pl

Katarzyna Prygoń: tel. kom. 535-411-220
e-mail: kprygon@santerm.lublin.pl

Magazyn:

Artur Umer: tel. kom 515-255-219
e-mail: magazyn@santerm.lublin.pl

Formularz

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.